AKTUÁLNĚ

OSOBNÍ ZNAČKA PRO ONDRU

27. června 2017 v 19:19 | supice

BEZBARIÉROVÁ MAPA PRO UHERSKÉ HRADIŠTĚ

25. června 2017 v 19:13 | supice

Jako bakalářskou práci jsem vytvořila digitální mapu bezbariérového přístupu pro město Uherské Hradiště.
Mapu můžete omrknout na adrese uhbezbarier.cekuj.net.
Pokud byste se rozhodli něco podobného vytvořit taky pro vaše město
(což by bylo úplně hrozně moc super:))))), můžete si o tom něco málo počíst v mé práci. Třeba pomůže;)


PSÍ SEN (BLENDER)

12. dubna 2016 v 20:26 | supice

- pro screeny z průběhu tvorby stačí rozkliknout článek -

JAK PŘIBRAT, CHCI PŘIBRAT, JÍM A NEPŘIBERU,...

1. července 2015 v 15:46 | supice
Po delší době jsem se rozhodla sdílet svůj příběh. Věřím, že bude aspoň pro někoho přínosem.
Více se dočtete zde: www.jakpribrat.blog.cz


NADJA font

11. června 2015 v 20:34 | supice
Chtěla jsem si vyzkoušet vytvořit font. Rozhodla jsem se pro font na počest mé dlouholeté ušaté přítelkyně, králice Nadji, která letos oslavila 6. narozeniny. Stáhla jsem si program FontCreator, ve kterém jsem začala vesele trasovat své (tedy Nadjenčiny) pečlivě uspořádané bobky do tvaru písmenek . Samozřejmě, co se nedozvím. Pokusím se font uložit. To mi ale trial verze programu nechce dovolit . Tak ho tu máte aspoň v původní podobě. Kdo si chce vypůjčit, směle do toho, mohu poskytnout případně i ve větší velikosti .


- pro více fotografií stačí rozkliknout článek -

ANETKA (INKSCAPE)

22. března 2015 v 19:15 | supice

PŘEDLOHA↓

RÁJ LÁSKY

26. ledna 2015 v 22:06 | supice
Představuji Vám mého dalšího kamaráda do sbírky (už jen čekám, kdy mě zablokují za vyčerpání maximálního počtu blogů na jeden e-mail ). Tentokrát jde o blog, který se zaměřuje na sdílení láskyplných činů, čímž má inspirovat ostatní k podobnému konání . K vytvoření blogu mě inspirovala kniha Láska jako životní styl od Garyho Chapmana, kterou určitě doporučuji přečíst (tedy hned potom, co si prohlédnete můj blog v odkazu níže )- Za každý další příspěvek z Vaší strany budu velmi vděčná .


VEČERNÍČEK SLAVÍ 50 LET

10. ledna 2015 v 15:34 | supice
V rámci přijímací zkoušky jsem měla za úkol vytvořit webovou prezentaci se zadáním "Výročí 50 let vysílání pořadu Večerníček v ČT". Ještě bylo možné udělat video či mobilní aplikaci, s čímž však žádné zkušenosti nemám, takže jsem to raději nechala být.
Držte mi prosím palce (jestli chcete, tak klidně i víc prstů), děkujii


VÝTRUSY HUB

12. října 2014 v 19:08 | supice
Když jsem si před nedávnem prohlížela knížku o přírodě, narazila jsem na zajímavý odstavec o houbách, kde jsem se dočetla o jejich výtrusech. Hned další víkend jsem vyrazila do lesa, nasbírala plný koš (jedlých i nejedlých - těch nejedlých bylo podstatně více:D) a rozprostřela jsem je na různě barevné papíry. Ráno jsem šla svůj experiment zkontrolovat. Některé houby vytvářely bílý trus, některé hnědý, některé vytvářely pravidelnou kresbu, některé nepravidelnou. V počítači jsem výsledné fotografie invertovala a vznikly mi poměrně zajímavé výsledky. S houbami by se určitě daly vytvářet ještě zajímavější věci jejich kombinací a rozprostřením do všemožných kompozic. Tak snad příští rok, až zase porostou:)


- pro více fotografií stačí rozkliknout článek -

CORPORATE IDENTITY PRO JULII ZÁKOSTELECKOU

14. září 2014 v 19:29 | supice
V rámci maturitní práce jsem tvořila corporate identity pro Julii Zákosteleckou, nutriční terapeutku, která mi vytvářela jídelníček na základě výhry na webu www.votocvohoz.cz. Po úspěšné maturitě jsem doladila logotyp podle představ slečny Julie tak, aby byla maximálně spokojená a použila ho na vizitce, reklamním plakátu a webových stránkách (po rozkliknutí náhledu se zobrazí návrh webých stránek). Na tvorbě stránek se podílel i můj brácha Martin Sup, který je velice šikovný jak na programování, tak na vytváření videí v programu Adobe After Effect. Snad se brzy naučím programovat i já a zvládnu příště něco podobného bez pomoci druhých:)- pro více fotografií stačí rozkliknout článek -

WEB PRO DOBROVOLNÍKY

13. srpna 2014 v 18:11 | supice
Jednu dobu jsem hledala všemožné dobrovolnické příležitosti v okolí mého bydliště. Bylo to pro mě celkem zdlouhavé, a tak mě napadlo vytvořit místo, kde budou veškeré informace sromážděny na jednom místě. A jaký máte na nový web názor Vy? Komentáře jsou plně kdispozici:)PODPIS NA FOTOGRAFIE PRO ANETU HNYKOVOU

7. srpna 2014 v 20:39 | supice
Před maturitou jsem sháněla někoho, kdo by měl zájem o vytvoření corporate identity (= zadání praktické maturitní práce). Na mou výzvu reagovala právě Anet Hnyková, slavná fotografka koní a psů, která však místo vizuálu firmy potřebovala vytvořit spíše novou podobu svého podpisu na fotografie, a tak jsem jí (sice až teď po maturitě, ale přeci) konečně vyhověla. V představách měla podpis jemnějšího charakteru, přesto měl být takový, aby se z fotografie špatně odmazával. Anet totiž přispívá svými fotografiemi také na www.staj.ufonek.net, kde se občas nějaká mladá dívka pokusí podpis odmazat a vydává pak fotografii za svou, což je určitě velmi nepříjemné, přeci jen soudit se s někým takovým asi nebudete;) Bohužel si však myslím, že když si dá někdo opravdu záležet, bude shopný odmazat cokoliv. Přesto snad ty méně trpělivé slečny tento podpis odradí:) Anetce tedy moc děkuji za novou zkušenost a pokud ještě její tvorbu náhodou neznáte, určitě se mrkněte na www.anetahnykova.weebly.com. Jestli máte zájem o nafocení Vašeho mazlíka, určitě Vám ráda vyhoví:)

STARÝ PODPIS ↓
NOVÝ PODPIS ↓

VIZITKY PRO LIBORA

10. července 2014 v 14:14 | supice
Obyvatelé Uherského Hradiště a blízkého okolí ho jistě dobře znají. Vyzbrojený deštníkem proti slunci, k ženám vždy milý a přítulný Libor, se prochází po ulicích a prodává obsah svého košíku. Tento muž tak tráví většinu svého času tím, že získává peníze pro druhé. A tak jsem se rozhodla, udělat také něco pro něj. Pokud chcete pomoci i Vy, můžete se připojit k Liborovi a pomáhat mu v prodeji třeba o víkendech. Bude určitě moc rád. Více informací ohledně spolupráce s Liborem najdete ZDE.

 
 

Reklama