NOVINKY↓

DĚKUJI

24. prosince 2014 v 21:04 | supice
Ač je stromeček důležitou součástí celých vánočních svátků a často pod ním nacházíme svá splněná přání, mé jsem tam letos nehledala. Přání se mi totiž díky Vám dávno splnilo. Díky Vám, čtenářům mého blogu, Vám, fotogenickým modelům a modelkám, taky díky tomu nejlepšímu vedoucímu našeho fotoklubu, jednoduše všem, díky nimž jsem se mohla v grafice a především fotografii posunout dál. DĚKUJI:)


Hvězdičkové Vánoce
přeje supice

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE O JEZDECKOU PŘILBU

1. listopadu 2014 v 9:01 | supice
Od 7. října jste se mohli zúčastnit soutěže o zcela novou jezdeckou přilbu. Uběhl téměř mésíc a já se tedy musela rozhodnout a vybrat jednoho vítěze. Nebudu Vás dlouho napínat, vítězkou se stává natyka444. Moc gratuluji!:)Její e-mail byl velice pěkně napsaný. Při jeho tvorbě si dala opravdu záležet. Věřím, že právě ona si přilbu zaslouží nejvíc:))))

SOUTĚŽ O JEZDECKOU PŘILBU

7. října 2014 v 9:40 | supice
O víkendu jsem se poprvé zúčastnila country bálu a při té příležitosti se mi v tombole zcela náhodou podařilo vyhrát jezdeckou přilbu. Bohužel ji však nevyužiji, takže mě napadlo, že Vám ji věnuji. Samozřejmě to nebude jen tak. Musíte totiž splnit následující podmínky. Pošlete mi e-mail na kdotozaspise@seznam.cz, který bude obsahovat:

1. Napište mi, co se Vám na tomto blogu líbí a co naopak. Jestli Vás má tvorba k něčemu inspirovala, jestli blog navštěvujete pravidelně nebo ne a taky jak/kde jste na můj blog přišli.

2. Napište mi, proč bych měla tuhle přilbu poslat právě Vám.

3. Pošlete mi nějakou vlastní fotografii s tématikou koní.

Tomu, jehož e-mail mě nejvíce osloví, pošlu tuhle krásnou sametovou přilbu (nová, i s visačkami, velikost 60).
Vyhlášení proběhne v sobotu 1. 11. 2014.

MŮJ BLOG VE VÝBĚRU TOHO NEJLEPŠÍHO ZE SVĚTA BLOGŮ

2. září 2014 v 10:42 | supice
Včera večer mě na e-mailu čekalo příjemné překvapení. Na mém novém blogu www.dobrovolnik-uh.blog.cz se objevil komentář, který mě informoval o tom, že byl můj blog zařazen do výběru toho nejlepšího ze světa blogů na www.blogosvet.blog.cz, což mě strašně moc potěšilo. O tomhle skvělém blogu jsem totiž ani nevěděla. Pravidelně zveřejňují ty nejlepší články z celého týdne včetně nově založených blogů. Podle mě je to opravdu skvělý nápad, a tak se tento blog ode dneška řadí mezi mé oblíbené. Určitě se na něj mrkněte i Vy;)
 
 

Reklama