PŘÁTELÉ, RODINA

RADEK A PÁJA

27. srpna 2016 v 13:53 | supice

- pro více fotografií stačí rozkliknout článek -

NEJLEPŠÍ KAMARÁDKY

18. července 2016 v 18:28 | supice

- pro více fotografií stačí rozkliknout článek -

EVČA

14. května 2016 v 14:36 | supice

- pro více fotografií stačí rozkliknout článek -

POKUŠENÍ

22. prosince 2015 v 22:41 | supice

LETNÍ DEN

1. září 2015 v 20:55 | supice

OKOUZLUJÍCÍ JITRO

31. srpna 2015 v 18:48 | supice

- pro více fotografií stačí rozkliknout článek -

POZDRAV SLUNCI

29. srpna 2015 v 8:52 | supice

- pro více fotografií stačí rozkliknout článek -

MŮJ MALÝ

21. července 2015 v 20:35 | supice

PAN PLAVČÍK

20. července 2015 v 12:05 | supice

- pro více fotografií stačí rozkliknout článek -

ČERNÁ LABUŤ

8. července 2015 v 12:08 | supice

OCHRÁNKYNĚ MUŽŮ

30. června 2015 v 22:01 | supice

LÉTAJÍCÍ VAČICE

29. června 2015 v 20:37 | supice

- pro více fotografií stačí rozkliknout článek -

ODPOLEDNE U KONÍ

10. května 2015 v 18:36 | supice
V rámci programu Pět P jsme se s dětmi vydali do jezdeckého areálu Ikaria nedaleko Zlína. Setkali jsme se s krásnými, hodnými koníky , které mohly děti nakrmit a posléze se na nich i svést. Děti byly rády a my dobrovolníci díky nim také . Počasí vyšlo hezky, nikomu se nic nestalo, možná jsem si jen jako fotograf připadala chvíli poněkud zbytečně (myslím chvíli, kdy jsem vešla do stáje, kde si každý dělal selfie s oblíbeným koníkem pomocí svého iPhonu ). Ale jak vidíte na fotkách, i můj foťák si ve stáji párkrát cvaknul a dokonce děti zachytil i bez jejich selfiemakerů .
Pokud se chcete do dobrovolnického programu zapojit i Vy, neváhejte navštívit stránku zlínského Domku .


- pro více fotografií stačí rozkliknout článek -

PIHATÁ KRÁSKA

26. dubna 2015 v 20:12 | supice

JARNÍ FOCENÍ S MARŤOU

12. dubna 2015 v 18:50 | supice

- pro více fotografií stačí rozkliknout článek -

FOCENÍ S VENDOU

8. března 2015 v 19:34 | supice

- pro více fotografií stačí rozkliknout článek -

FOCENÍ S ADÉLKOU

23. února 2015 v 20:21 | supice

FOCENÍ S MARŤOU

3. ledna 2015 v 13:32 | supice
Krásný zimní den a úžasná modelka, co víc si přát . Možná jen, aby nám byl hned po focení přistaven vyhřívaný kočár, který by nás proměnil ze dvou rampouchů zpátky na naši původní podobu. I když, i to se díky mé skvělé modelce dá se říct splnilo . Takže to bylo vlastně naprosto perfektní. Tímto bych chtěla poděkovat krásné Marti, že se mi ozvala a mohla jsem s ní strávit opravdu veselé odpoledne. Jsem ráda, že jsem poznala dalšího z mála super bláznů, co si obleče v zimě letní tričko . Stálo to zato, nemyslíte?


- pro více fotografií stačí rozkliknout článek -

TAK JDE ČAS

21. prosince 2014 v 11:42 | supice
Kamarádka Simča se mi před nedávnem ozvala se skvělým nápadem na vánoční dárek. Pohledala nějaké staré fotky sebe a sestry Hanky, sehnala si potřebné rekvizity, přestože to bylo většinou velmi těžké a mohly jsme jít na to (focení:)). Pro dosažení stejných pozic jako na fotografiích byla někdy potřeba trocha přemáhání, například když měla Hanka napodobit "pózu", kde usnula s hlavou v talíři s vajíčkovým salátem:D, jelikož měla ještě po focení namířeno ven. Přesto se to holkám nakonec všechno podařilo a dárek pro mamku byl na světě:) Níže můžete shlédnout malou ukázku. Snad Vás i trochu pobaví:))


TEREZKA A MINH

6. prosince 2014 v 19:47 | supice
Viděli jste někdy krásnější pár? Já teda ne:) Původně jsem Terku fotila společně se sestrou Verčou (díky vtípkům a poznámkám přítomných drahých poloviček bylo o výrazy postaráno;)), jelikož plánovaly tvořit vánoční dárek právě z těchto fotek. Potom se rozjelo focení také jednotlivých párů. Minh s Terezkou naprosto překypovali nápady, které neměly chybu (o čemž se můžete přesvědčit níže). Jsem ráda, že jsem si mohla focení párů vyzkoušet a tímto bych ráda vyzvala ty, kteří by stáli o podobné fotografie plné radosti a lásky. Stačí mi napsat e-mail, určitě se nějak domluvíme;)


- pro více fotografií stačí rozkliknout článek -

FOCENÍ S LUKÁŠEM

1. listopadu 2014 v 17:41 | supice
Sháníte perfektního mužského modela? Neváhejte a napište Lukášovi;) Dostala jsem tu čest absolvovat s ním jeho první focení a už po pár minutách mi bylo jasné, že výsledek bude super. Focení nám stěžoval pouze nedostatek času, jelikož jsme začali celkem pozdě, a tak se za chvíli začalo stmívat. Přesto si myslím, že se fotky povedly:) Co myslíte Vy?:)


- pro více fotografií stačí rozkliknout článek -

FOCENÍ SE SILVOU

14. října 2014 v 12:40 | supice
Přišel podzim, stromy se začaly pyšnit krásně zbarvenými listy, a tak jsme se s kamarádkou Silvou rozhodly toho využít. Silva se zprvu trošičku styděla, po pár cvaknutích se však pěkně uvolnila a pózovala jako rozená modelka:) Nejzdařilejší fotografii z celého focení můžete shlédnout níže.
Listí ještě úplně neopadlo, takže pokud by měl někdo zájem o foto "podzimních radovánek" neváhejte mě kontaktovat:)

FOCENÍ S HONZOU

9. října 2014 v 10:07 | supice
Focení s mužem se mi již delší dobu nepoštěstilo, takže jsem za něj byla velmi ráda. Tímto bych chtěla Honzovi moc poděkovat za další zkušenost a vyzvat tak další adepty, aby se nebáli a v případě zájmu o focení mě neváhali kontaktovat;)

HRÁTKY S OHNĚM

5. října 2014 v 21:50 | supice
Po dlouhém plánování to konečně vyšlo, a tak jsme s Markétkou zajely na víkend k jedné velice talentované slečně, mimojiné naší dobré kamarádce Klárči, která dělá kromě spousty dalšího i ohňovou show (pokud byste měli zájem o oživení své akce, oslavy, večírku apod., můžete se mrknout na její webové stránky a zkontaktovat ji, bude určitě moc ráda). Konečně jsem tak měla příležitost fotit člověka obklopeného pohybujícím se ohněm. Klárča nám ukázala, co umí s ohnivými vějíři a nakonec je Markétce půjčila, aby si to s nimi mohla vyzkoušet i ona. Byl to určitě skvělý zážitek a pro mě skvělá fotografická zkušenost. Níže můžete shlédnout menší ukázku mých pokusů:)


- pro více fotografií stačí rozkliknout článek -

FOCENÍ S VENDOU

5. září 2014 v 15:34 | supice
S Vendou jsme se na začátku prázdnin domluvily na focení portrétů, a tak jsme se jednoho slunečného dne sešly a daly se do toho. Původně jsme chtěly nafotit nějaké sportovní fotky ve skateparku, ale jelikož tam bylo narváno, zamířily jsme do nedalekého lesíka. Venda pózovala jako rozená modelka, takže šlo focení opravdu jedna báseň. Nakonec vyměnila sportovní bundu za úplně neskutečně roztomilou vestičku s oušky, která ji strašně moc slušela, takže jsem se rozhodla zveřejnit fotografie právě v ní. Tak co, líbí se Vám tenhle malý huňatý medvídek?:)


- pro více fotografií stačí rozkliknout článek -

FOCENÍ S MARKÉTKOU

25. srpna 2014 v 16:16 | supice
Má nejlepší kamarádka Markétka se opět přestěhovala, a tak jsem se ji vydala navštívit. Původně jsme měly v plánu fotit něco společně, ale kvůli nepříznivým technickým podmínkám jsme se na to vykašlaly a vyfotily se alespoň každá zvlášť. Jediným dobře osvětleným místem v dohledu byl balkon, takže jsme neváhaly a využily ho. Někdy holt nepotřebujete mít obrovský, plně vybavený ateliér k tomu, aby vzniklo pár fajn portrétů;) Navíc, když máte tak krásnou a kromě toho i fotogenickou modelku. Co myslíte?:)


- pro více fotografií stačí rozkliknout článek -

FOCENÍ S TEREZKOU

9. srpna 2014 v 10:15 | supice
Vysvitlo sluníčko, a tak jsme se s kamarádkou Terkou rozhodly konečně uskutečnit naše dlouho plánované focení. Představu měla Terezka zcela jasnou. Chtěla fotky plné sluníčka a letní pohody. Našly jsme si tedy v tom našem panelákově kousek divočiny a daly se do toho. Terezka je vážně skvělá modelka, velmi fotogenická, takže to šlo vlastně úplně samo. Níže můžete shlédnout malou ochutnávku:)

 
 

Reklama